Hakkımızda

Bacasis Metal Baca Sistemleri

Üretim faaliyetine 2004 yıllında başlayan BACASİS yaptığı yatırım ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörde marka olmayı başarmıştır. Piyasada arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak piyasanın nabzını tutan BACASİS, emin adımlarla yoluna devam etmektedir. 

Konut, iş merkezi, otel, hastane ve fabrikalara yönelik paslanmaz çelik baca, doğalgaz baca sistemleri , metal baca, baca filtreleri, baca çekiş düzenleyicileri, havalandırma sistemleri, , çöp ve çamaşır atma kanalları konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çağdaş yönetim ve teknoloji uygulamalarını üretim-hizmet döngüsünün her noktasında etkin bir şekilde kullanan BACASİS, geçmişte olduğu gibi gelecekte de değişime ve gelişime liderlik edecektir. Tecrübeli personeli ile Avrupa'da geçerli EN 1856-1 standardında, CE belgeli ürünleri İmalat ve satış sonrası hizmetleri ile de yaptıklarının takipçisi olan BACASİS, doğal gaz bacası sektöründe Doğu ve Güneydoğunu'nun önde gelen lider kuruluşudur. 

Kuruluşundan bu yana her geçen gün sürekli deparda olan genç beyinlerle yaptığı Ar-Ge çalışmaları, gelişen teknolojisi ve artan kalitesi ile emin adımlarla ilerleyen BACASİS, kalitenin yanı sıra müşterilerine sağladığı güvenle öne çıkmaktadır. Sunduğu hizmette gösterdiği itina bu güvenin en büyük nedenidir.